Jan Kroča

Honza Kroča vystudoval historii a bohemistiku, dlouhodobě se věnuje geomancii, mytologii, hermetismu a tarotu. Je autorem několika knižních průvodců po posvátných a tajemných místech, účastní se mnoha projektů harmonizace a léčení krajiny.

 

Záznamy online přednášek s Honzou Kročou

 

Lektorovy akce

19.10.2021 18:00 - 19:30 | Jan Kroča
Vyhlídková a energetická místa Letenské pláně  Tato procházka s Honzou Kročou nás zavede na pražskou Letnou, půjdeme po hraně energeticky zajímavé letenské pláně kolem Metronomu, Hanavského pavilonu a Kramářovy vily až k Belvederu. Během cesty budeme sledovat, jak se pražské... více »
23.10.2021 11:00 - 16:00 | Jan Kroča
Sobotní zážitkový výlet V blízkosti slavných Kounovských kamenných řady u Rakovníka se nachází málo známá soustava menhirů, které dohromady vytvářejí krásný iniciační areál. Na tyto menhiry "Pod Špičákem" nás zavede průvodce po tajemných místech Honza Kroča, který tentokrát... více »
28.10.2021 15:00 - 17:00 | Jan Kroča
Zážitková procházka Procházka po oboře a Letohrádku Hvězda s historikem Honzou Kročou. Řekneme si o tajemstvích obory, ukážeme se léčivá místa a prameny. Pak se vypravíme do interiéru Letohrádku Hvězda, který byl původně postavený jako hermetická Koruna Prahy. Tomu odpovídá i... více »