Jak žít svůj nejvyšší potenciál

Termíny

St 31.07.2024 18:30 - 21:30
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: 500 Kč (v hotovosti na místě)

Interaktivní přednáška a prožitkové setkání o kultivaci lidského potenciálu uvnitř nás

Večerem provází: Sacchidanandaprem Swamin (Indie)

Lidský potenciál je schopnost nás lidí zlepšovat se prostřednictvím neomezeného duchovního poznání, abychom mohli být schopni vést spokojenější a naplněnější život. Koncept rozvíjení potenciálu je někdy popisován jako dosažení nejlepší verze sebe sama.

Sacchidanandaprem Swamin učí hlubšímu porozumění celostnímu přístupu k fyzické, mentální a emocionální práci na sobě, což vede k odhalení našeho nevyužitého potenciálu. Dozvíme se i metody k jeho naplnění. Tyto jedinečné znalosti se zaměřují jak na individuální rozvoj osobního potenciálu a mentální kapacity, tak na základní mezilidské dovednosti, jako jsou soucit a důvěra, komunikace a spolupráce.

Starověká védanta učí, jak najít odpovědi na otázky jako: „Kdo jsem?“ „Kam směřuji?“ „Jak mohu být kreativnější a rozvíjet svůj plný potenciál?“ „Jak jsem propojen se vším kolem mě?“ a „Jaká je povaha této reality, ve které žijeme?“

Na přednášce se dozvíte řadu inspirativních myšlenek a znalostí, které dále rozšiřují lidské porozumění vědomí a lidského potenciálu, a ponoříte se do oblasti příležitostí pro sebepoznání a transformaci. Prožívání plného lidského potenciálu není jen na úrovni spirituality, ale je jádrem úspěchu v životě, lásce, kariéře a osobním rozvoji atd.

Toto večerní setkání zahrnuje povídání a praxe na témata: Úvod a základní principy lidské celistvosti a potenciálu, Nepřízeň osudu, Propojení, Sebeúcta, Objevování, Láska. Inteligence a kreativita, Smysl a transcendence...

 

Swamin bude mluvit anglicky. Do češtiny překládá Monika Amaee.

Cena: 500 Kč (v hotovosti na místě)

Snížená cena: 400 Kč (důchodci, studenti a každý, komu aspoň toto mírné snížení pomůže) 

Kontaktní osoba: Petr Bartal, 604 539 415

 

----------------------- 

Sacchidanandaprem Acharya Swamin je mystik, zakladatel nadace Sacchidanandaprem a školy Brahma Vidya Siddhanta a autor tří knih. Neúnavně cestuje a pracuje v Asii, Africe a Evropě, s cílem šířit moudrost východu pro zlepšení fyzického, psychologického, sociálního, ekonomického, environmentálního a duchovního blaha ve světě. Netvrdí, že je takzvaným guruem nebo duchovním vůdcem, ale v jeho božské přítomnosti dostávají jednotlivci příležitost spojit se se svou pravou přirozeností. Aniž by patřil k jakémukoli náboženství nebo tradici, vede ke zkoumání různých dimenzí vnitřního i vnějšího života sebezkušenostními vědomými metodami. Sacchidanandaprem překlenuje propast mezi známým a neznámým - umožňuje přístup k prožitku osvíceného života.

Více se o něm dozvíte na jeho stránkách: www.sacchidanandaprem.org

Nejbližší akce