Kutná Hora alchymistická

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Sobotní zážitkový výlet

Jak funguje krajinný systém města Kutná Hora? Proč zde bylo nejbohatší místo českého středověku? Jakou roli v tom hrála alchymie? A co z dávného kouzla města se nám dochovalo do současnosti? To vše nám ukáže průvodce Honza Kroča, průvodce specializovaný na alchymii a energie krajiny. Uvidíme mystickou Rejskovu kašnu, domy alchymistů, Vlašský dvůr a střed města, okolí katedrály sv. Barbory (její interiér ale tentokrát vynecháme). 

Na závěr se přesuneme auty k energeticky silnému Vojtěšskému prameni nad Kutnou horou. Hostem exkurze bude Ivan Truksa, kutnohorský výrobce alchymistických parfémů AlchymiQ, který nám na vybraných energetických místech představí novinky ze své produkce.

 Akce se koná za každého počasí. Orientační výletu je cca 2, 5 hodiny.

 

Organizační informace:

Doporučená cena: 400 Kč, nebo 700 Kč pro dvojici (budete-li dva, uveďte to prosím předem v přihlašovacím e-mailu)

Zájemci, kteří pojedou autem mohou na: p.barny@post.cz nabídnout volnou kapacitu ostatním účastníkům (a podělit se s nimi o náklady na pohonné hmoty) Zájemci o spolujízdu směrujte poptávku na stejný e-mail 

Nebo se rovnou můžete zapsat do sdílené tabulky, která slouží k domlouvání spolujízdy.

Pokuď přijedete do Kutné hory vlakem tak z hlavního nádraží jeďte místní MHD do zastávky Kutná Hora, Žižkov, Na valech., nebo Kutná hora, Kamenná kašna a potom na parkoviště pár minut pěšky. 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Nejbližší akce