Robert Policar

Jmenuji se Robert Policar a pomáhám sobě i ostatním objevovat nekonečný lidský potenciál, kterým všichni disponujeme, abychom byli šťastnější a spokojenější na naší velké cestě životem.

Prošel jsem různými cestami osobnostního a duchovního rozvoje, jehož motivací byly náročné počáteční životní podmínky. Během mé cesty jsem si osvojil jedinečný způsob práce sama se sebou, kterou s radostí předávám dál. Nejdůležitějšími nástroji se mi staly sny, astrologie a mayský kalendář.

-------------------

Speciální předvánoční balíček všech online přednášek s Robertem

Lektorovy akce

23.01.2022 19:00 - 21:00 | Robert Policar
V této přednášce se opět zaměříme na praktické využití našich snů a moudrosti mayského kalendáře v našem každodenním životě. Seznámíme se s dalším z dvaceti denních znamení a zaměříme se na praktické využití mayského kalendáře v našem běžném životě. Tentokrát si budeme povídat o... více »
21.02.2022 18:30 - 21:30 | Robert Policar
Přednáška a společné sdílení Tento večer bude věnován praktické práci se sny a způsoby, jak k nim přistupovat. Zaměříme se především na snové symboly, které nám mohou pomoci porozumět i na první pohled nesrozumitelným snům. Naučíme se dalším technikám a dovednostem, jak... více »