Lektoři

Jsem umělecká duše, milovnice jógy a tance, stromů a zvířat. Baví mě setkávat se a spolupracovat s dětmi i dospělými, objevovat nové možnosti, rozvíjet kreativitu a zvědomovat podpůrné síly v člověku. Mým darem je laskavý přístup a plná přítomnost, kterou věnuji každému člověku... více »
Bára Vodová se věnuje tantrickému učení a BDSM v terapii. Na cestě Tantry ji provází mistři Oshovy linie a samotná filosofie tohoto výrazného učitele. Ve svých 25 letech se poprvé setkala s teorií temného Erosu a později ho integrovala do své masážní praxe a práce s tělem a... více »
Terapeutka a lektorka BodyTalk Systému. Charlotte pochází z Dánska a od 90´ let žije ve Velké Británii, kde má nynější praxi. Její dřívější kariéra v hudebním průmyslu jí umožnila cestovat po celém světe. Ve Velké Británii studovala Kineziologii a Reiki. Před 15 lety se potkala... více »
Dagmar Kocůrková je zkušená terapeutka. 20 let pracuje s lidmi individuálně i ve skupinách. Věnuje se astropsychologii, provází skupiny alchymistickou Prahou.Je vystudovaná lektorka jogy. 15.let se věnovala bojovému umění – karate schotokan. Maluje obrazy a má za sebou řadu... více »
Zajímají nás různé tradiční i netradiční masérské a terapeutické techniky, jejich vzájemná kombinace, energie, psychologie, astrologie, rodinné konstelace, alternativní medicína, zdravá výživa… Vidíme člověka jako celek, ne jednotlivé svaly, bolesti a problémy. Hledáme společně... více »
Eva tančí od malička. S hudbou i bez ní. 8 let ji vyživuje Tanec 5 rytmů, víc jak 20 let čínská bojová umění. Po studiích vybudovala Strašnické divadlo v Praze jako ředitelka a jako režisérka v něm inscenovala mnoho titulů ( Golem, Julius Caesar, Údolí včel, Popcorn, Šedá myší... více »
  Gantulga Ganjuur (Gana)   se narodila v Mongolsku. Mezi jejími předky byli významní lámové a i u ní samotné se od dětství začaly objevovat dispozice pro duchovní činnost a léčitelství. Od roku 1997 žije téměř nepřetržitě v Čechách. Věnuje se pomoci lidem a popularizaci učení „... více »
HIVSHU (v překladu „Hlas Arktidy“) pochází z inuitské linie šamanů. Charismatický a autentický vypravěč příběhů a drumsinger (zpěvák bubnů) se narodil a vyrůstal v Grónsku – v nejseverněji položené obydlené osadě světa Siorapaluk v oblasti Qaanaaq – Thula. Inuité tu stále žijí... více »
Jan Bím
Poutník a průvodce. Provází lidi krajinami vnějšími i vnitřními. Je autorem konceptu doprovázených poutí. Vede pravidelné meditace, facilituje různé sdílecí a poradní kruhy, zabývá se přechodovými rituály, vztahy mezi muži a ženami a mezigeneračními vztahy.
Honza Kroča vystudoval historii a bohemistiku, dlouhodobě se věnuje geomancii, mytologii, hermetismu a tarotu. Je autorem několika knižních průvodců po posvátných a tajemných místech, účastní se mnoha projektů harmonizace a léčení krajiny. --------------- Záznamy proběhlých... více »
Jmenuji se Jana Pozlovská a jsem lektorkou a konzultantkou v oblasti osobního rozvoje a zdravého životního stylu.  V současné době se zaměřuji hlavně na projekt správného vidění bez brýlí, který vznikl na základě mých osobních zkušeností s nošením brýlí a následným hledáním a... více »
Janko Svetlan Majerčík je písničkář, který zpívá o tom, co vidí, slyší a zejména cítí. Jeho písně jsou prožhavené poznáním, prosvětlené paprsky čistoty, jsou o prostotě, která je naplněná krásou, láskou a hloubkou. Povznáší, podpoří a prosvětlí. Zpěvák sám říká: „Piesňodarmi... více »
Jitka je věčná studentka a to všeho, tak si představuji šaman. Takže šíří učení Společnosti spletených vlasů. Šíří prožitkovou pedagogiku. Seznámila se s Johnem Hawkenem a studovala u něj jak výcvik šamanismu, tak výcvik tantry, která ji dala odpovědi na otázky partnerství.... více »
Sdílím s lidmi své bohaté zkušenosti ze zvládání strachu a zátěžových situací a těší mě, když jim má inspirace pomáhá žít spokojenější a šťastnější život. Organizuji na tato témata různé prožitkové semináře a zážitkové zahraniční pobyty.  Nedávno jsem zvládl nespravedlivé... více »
Kalman Horvát
Kalman Horvát je rebel mezi kouči, což znamená, že inteligentně porušuje pravidla. Vytvořil vzdělávací program „Podnikání podle buddhistických principů“. „Každý z nás si musí vybrat etiku svého podnikání. Buď budeme vydělávat na úkor druhých lidí, nebo budeme jednat tak, aby náš... více »
Kevin James Carroll již několik let cestuje po světě a předává posluchačům poselství starodávných manter propojených s jeho vlastními písněmi srdce, ve kterých šíří myšlenku Jednoty a Svobody. Jeho písně vycházejí přímo ze srdce a zvou nás k tomu, abychom si toto hluboké... více »
Kiran Anumalassety je terapeutem a průvodcem workshopy na Quantum Life Univerzity v Indii, kde pracuje 8 let. Uceleně integruje výuku o tibetském bardu, psychodramatu, energii třetího oka a současnou vědu o regresi do minulých životů. Využívá sílu lásky v našem srdci k napojení... více »
Lenka Počtová Šramlová je zpěvačka, multiinstrumentalistka, lektorka seminářů o práci s hlasem, o hudbě a muzikofiletice. Vystupuje v sesterském duu Le’HarMonja, založila a vede soubor Alunaire – zpívající kruh žen, s nimiž vystupuje s vlastními autorskými písněmi.
Loesje Jacob je mezinárodně uznávaná zakladatelka a instruktorka Linking Awareness. Má přes třicet let zkušeností v oblasti profesionální práce se zvířaty a dvacet dva let se zabývá studiem a integračním léčením založeným na uvědomování, vědomí a energii. Je zakladatelkou... více »
Ráda si všímám krásných věcí kolem sebe a objevuju, že se dá najít něco pěkného i na na prvních pohled ne moc zajímavých místech (motýl na krajnici u cesty, živý list na téměř uschlém stromě). Každý den je pro mě tréninkem k objevení něčeho nového, čeho jsem si dřív nevšimla -... více »
Ma Prem Sugandho je senior OSHO terapeutka s více než 25-letou zkušeností s vedením seminářů po celém světě, zejména v Evropě, Asii a na Blízkém východě. Vychází z univerzitního vzdělání v psychologii, sociologii a pedagogice, k němuž přidává své zkušenosti z meditací, Reiki,... více »
Vystudovala violoncello na ostravské konzervatoři, Akademii múzických umění v Praze a je absolventkou mistrovských kursů v italské Sieně. Během studií získala řadu ocenění na národních a mezinárodních soutěžích. Své interpretační umění prezentovala jako sólová hráčka, členka... více »
Martin Jotov je jednatelem nanotechnologické společnosti IQS GROUP, je certifikovaným transformativním koučem a spoluzakladatelem The Human Potential Academy. (Porozumenimysli.cz) Jeho vizí je svět, ve kterém je porozumění mysli běžnou součástí života – ve školách, v práci,... více »
Má vášeň pro pohyb a tanec, cestování, moudrost přírodních národů, propojení s přírodou a komunikaci se zvířaty se časem spojily v jeden proud a staly se mou prací i posláním. Ostatně od rytmické gymnastiky k tancům není až tak daleko a díky poznatkům ze světa starých kultur... více »
Mou dovedností je schopnost vidět souvislostí a propojovat jednotlivé události ve srozumitelný celek. Pracuji hodně celostně a mým záměrem je doprovodit vás, abyste viděli princip a uměli si pomoci sami. Pracuji metodou systemických konstelací, hlubinné terapie, a formou... více »
Nyx Lopez pochází z rolnické rodiny v mexickém Michoacanu. Její rodina velmi lpěla na přírodě a na zvycích předků. Nyx byla vždy ve spojení s duchy a s duchovním světem. Ve 12 letech se setkala s bhakti jógou v ášramu v Indii, kde žila 5 let. Cítila jako své poslání býti kněžkou... více »
Ondřej Vlach: Inspirován životem, osobními zkušenostmi z práce v korporátním světě i technikami osobního rozvoje, uvědomuji si, jak v dnešní době není úplně snadné nalézt klid a naplnění. I samotné uvědomění si, co mi v životě funguje a co ne, co bych chtěl změnit či co bych... více »
Pavel Krejčí je cestovatel, psychoterapeut průvodce knihovnami palmových listů. Je renesančním spirituálním člověkem, který už dávno nechodí do evropských esoterických cukráren. Jeho jméno bylo uvedeno v palmovém listu famózního nádího Shivy jako člověka, který má čteče z Indie... více »
Vystudovala jsem grafologii a následně artterapii. Jsmem lektorkou jógy v níž jsem rekvalifikována jako cvičitel II. stupně. Od roku 2005 působím jako lektorka Gravidjógy. Od roku 2008 nabízím soukromé lekce jógy. Samotné józe se věnuji od roku 2001, kdy jsem se setkala se svou... více »
Jmenuji se Robert Policar a pomáhám sobě i ostatním objevovat nekonečný lidský potenciál, kterým všichni disponujeme, abychom byli šťastnější a spokojenější na naší velké cestě životem. Prošel jsem různými cestami osobnostního a duchovního rozvoje, jehož motivací byly náročné... více »
Sacchidanandaprem Acharya Swamin je mystik, zakladatel nadace Sacchidanandaprem a školy Brahma Vidya Siddhanta a autor tří knih. Neúnavně cestuje a pracuje v Asii, Africe a Evropě, s cílem šířit moudrost východu pro zlepšení fyzického, psychologického, sociálního, ekonomického,... více »
Saryo van Lakerveld je učitel, který žije tancem. Pracuje s energií na tanečním parketu jako kouzelník. Nemá žádný plán, jen je plně soustředěný a v přítomném okamžiku, což mu dává možnost reagovat přesně na to, co je v tom daném okamžiku důležité. Má krásný smysl pro humor a... více »
Světlana Čiberová - intuitivní celostní vizážistka. Zajímá mne celý člověk, co cítí, co jej trápí, co mu přináší radost. Povrch je jen odrazem toho, co je uvnitř. Těší mne otevírání duše a sdílení prožitků. Úprava zevnějšku je pak bonusem, který dokáže člověka přenést do nového... více »
Viliam Poltikovič je český dokumentarista a spisovatel. Před rokem 1989 točil filmy s psychologickou a sociologickou tématikou, po roce 1989 se zaměřuje na dokumentární filmy s převážně duchovní tématikou. Pracuje i jako kameraman, fotograf a píše knihy. Dosud natočil přes 150... více »
Jsem Will Bowen, zakladatel hnutí Světa bez stížností do kterého se zapojilo již více než 14 milionů lidí po celém světě. Moje knihy jsou přeloženy již do třiceti jazyků. A přesto, věřte tomu nebo ne, v minulosti jsem byl VELMI nešťastným člověkem. Bez ohledu na to, čeho jsem... více »
Xolotl Martinez je aztécký strážce moudrosti a náčelník posvátných obřadů. Je učitelem posvátných tanců, průvodcem očistných potních rituálů Temazcalli a expertem aztécké kosmologie i šamanských léčivých technik. Xolotl se narodil v roce 1953 na místě zvaném Xochimilco – Místo... více »
Zdeněk Vaníček je zakladatelem jazykové školy TECK. Spoluvytváří celosvětové projekty pro studenty a lektory angličtiny. Píše knihy pro studenty anglického jazyka. Angličtinu vystudoval v Londýně. Propaguje metodu učení cizích jazyků pravou hemisférou. Jeho radostí je aplikování... více »