Sebepoznání - celý film

06. 09. 2023 Peter Bartal

Sebepoznání je skutečný příběhový dokumentární film. Těšit se můžete na netradiční uchopení, kdy jsou výpovědi osobností prolnuty s příběhem autora a jsou zasazeny do děje filmu.

Ve filmu účinkují například: Marian Jelínek, Jaroslav Dušek, Pavel Moric, Karel Janeček, Lilia Khousnoudtinová, Tomáš Klus, Asha Ra-Sheeba, Kateřina Neumannová, Gabriela Fillipi,  Lea Paulínová, Jan Vojáček, Martin Jotov, Jiří Charvát, Majk Spirit a mnozí další...

Film se dotýká témat: Smrt, Chaos a životní chyby, Odpuštění, Rodiče a děti, Otázky pro tebe, Myšlení, Strach, Ego, Energie a systém peněz, Spiritualita

Oficiální stránky filmu: https://sebepoznani.film/

-------------------

A také vás zveme  na veřejné  promítání příběhového dokumentu Sebepoznání. Po promítání bude následovat beseda s autorem a zároveń režisérem filmu Tomášem Adamem....který nám následně v rámci besedy bude sdílet způsob jak realizovat jakoukoli myšlenku a přetavit jí do hmoty aneb jak si plnit sny..

Ve čtvrtek 7. 9. 2023 v Praze: Sebepoznání - promítání filmu a beseda s režisérem

(tato akce již proběhla. Veřejné promítání filmu Sebeopznání 2 připravujeme na 11. 10. Další informace budou brzy na tomto webu. )