Medicínská Cesta - rozvíjení vnitřní síly cestou krásy

Tato akce nemá žádný termín.

Premiéra filmu a beseda s tvůrci

Film o šamanské tradici, která vychází z učení Společnosti Spletených Vlasů. Zahrnuje moudrost šamanů a tradic z různých koutů světa jemným splétáním původních vědění. Učení je také inspirováno například lóží Spřadačů Snů Jitřenky, kterou založila Arwyn Dreamwalker, jedna z takzvaných Metis People (barevných lidí, kteří staví mosty mezi národy a rozvíjejí laskavost ve vztazích). Arwyn je napůl indiánka a je učitelkou Johna Hawkena (StarWater), který tuto moudrost a učení přinesl do ČR, předává ji ve své škole Cesty Transformace. Tuto tradici dále Cestou Krásy rozvíjí Jitka Wakanu Mandalam.

Toto šamanské učení vysvětluje podstatu života a všeho dění v jednoduchých mapách Medicínského Kruhu. Stěžejní praxí je léčení v medicínských kruzích, kde léčený prochází transformací a uzdravením v kruhu minimálně deseti šamanů. Obrovská síla poznání mění dosavadní konvenční strukturu vnímání světa. Rozšiřuje vědomí, uzdravuje, probouzí k živosti a vášni.

Záměrem je návrat člověka zpátky k sobě samému, ke své podstatě, přirozenosti a k vnímání krásy. Je to cesta šamanismu bez použití tzv. rostlinných učitelek. Jiných stavů vědomí se zde dosahuje skrze Ohnivou Medicínu a to cestou používání vlastních přirozených klíčů našeho těla jako je dech, pohyb, zvuk, šamanské cestování, bubnování, tanec apod.. Proto tuto cestu Jitka Wakanu Mandalam nazývá Ohnivou Medicínou a především Cestou Krásy. 

Délka dokumentu: cca 70 minut

Kamera, střih a režie: Lukáš Vídeňský

------------------------

Po promítání se můžete těšit na besedu se autorkou filmu Jitkou Wakanu Mandalam, režisérem filmu Lukášem Vídeňským a dalšími hosty, kteří budou průběžně oznámení FB události.

Beseda bude trvat cca hodinu podle počtu otázek.

Datum: Neděle 17. 3. – 18:30 – 21:00 (Doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 18:00 včetně možnosti malého občerstvení)

Cena vstupenky v předprodeji: 290 Kč 

nebo 300 Kč v hotovosti na místě. 

Rezervace vstupenek:

Vstupenky doporučujeme zakoupit v předprodeji v síti smsticket.

Pro rezervaci svého místa (při platbě na místě) napište e-mail se svým jménem a telefonním číslem na adresu: p.barny@post.cz

Dotazy a informace: Peter Bartal, 604 539 415

 

--------------------

A také vás zveme na večerní seminář s Jitkou Wakanu Mandalam - 18. 3. - Cesty k uzdravení - aneb Šamanské přírodní léčitelství v praxi.

A dále by vás některé mohlo zaujmout promítání s Viliamem Poltikovičem: 3. 4. Příběh tantry

Nejbližší akce