Energetické čtení a poradenství

Tato akce nemá žádný termín.

Večerní prožitkový a sebepoznávací seminář

Rádi bychom vás pozvali na prožitkový večer, kdy vás Sugandho provede inspirativním světem čaker, energie, barev, nezměrného prostoru a dualit. Zkoumáme-li naši energii pomocí kaleidoskopu čaker, život se přirozeně stane naším učitelem. V průběhu večera Sugandho představí pojmy: Energetické čtení a poradenství.

Na setkání zveme vás, kteří pracujete s lidmi, popř. s nimi v budoucnu chcete pracovat, nebo vás, kteří toužíte rozvíjet svůj potenciál a prohloubit své znalosti, porozumění a dovednosti. Tento prožitkový večer můžete využít jako příležitost k prohloubení znalostí o energetických tělech a čakrách, nebo se o nich dozvědět více. Čakrový systém je založen na východním učení o rozvoji lidského vědomí. Můžeme najít podobnost mezi východním učením a západní teorií lidského psychického a emočního vývoje. Sugandho kombinuje oba přístupy.

Sugandho bude mluvit anglicky, překlad do češtiny je zajištěn  Orientační čas setkání je 2,5 – 3 hodiny,

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

--------------------

Tento večer také umožní seznámit se s tématy, kterým se bude inenzivně věnovat  Tréninkový modul energetického poradenství I. který se bude v České republice konat 19. - 25. srpna 2024. a bude obsahovat teoretické a zážitkové prvky.