O neverbální komunikaci se zvířaty a veškerým životem

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitková přednáška

Tímto večerem vás provede úžasná žena a zakladatelka Linking Awareness Loesje Jacob. Dozvíte se více o její práci, nahlédnete na svět jejíma očima a ochutnáte, co je to Linking Awareness v praxi.

Linking Awareness neboli propojené vědomí je způsob prožívání a vnímání světa, ve kterém jsme neodmyslitelně propojeni se vším živým, což přirozeně zahrnuje i schopnost komunikovat se vším živým. Loesje nás do tohoto světa zve a díky svým schopnostem, mnohaletým zkušenostem a obrovskému srdci pomáhá všem, kdo jsou tomu otevřeni, vstoupit do propojeného oceánu života.

Na jejích seminářích se lidé spojují s hlubšími aspekty vědomí, rozšiřují své smyslové a mimosmyslové vnímání, posilují svou intuici a znovuobjevují svou vrozenou schopnost komunikovat ze srdce se zvířaty, přírodou a dalšími cítícími bytostmi. Dochází tak k léčení nás samotných, našich vztahů a k plnějšímu prožívaní života i našeho místa v něm.

-------------

Tato prožitková přednáška je určena všem, kteří – milují zvířata či s nimi pracují – pro ty, kdo pracují s dětmi – pro terapeuty v oblasti vědomí, psychiky, osobního rozvoje a pro všechny, kdo se chtějí ponořit hlouběji do sebe a prohloubit své prožívání propojenosti se vším.

Jak říká jedna z účastnic kurzu Linking Awareness Journey: "Každý pták, každý mravenec nebo šustění listů ve větvích najednou dává větší smysl, vaše životní cesta je jasnější, radost ze života nepopsatelná, začínáte si uvědomovat svou velikost a důležitost v nekonečném vesmíru."

 

Organizační informace

Začínáme v 18:30. Doporučujeme přijít dříve. Prostor bude přístupný od 18:00.

Loesje bude mluvit anglicky. Překlad do češtiny je zajištěn. 

Orientační čas přednášky je 2,5 – 3 hodiny podle počtu otázek.

ZMENA MÍSTA KONÁNÍ: Akci jsme nakonec přesunuli do většího prostor: Komunitní centrum Unitaria, Anenská 5, Praha 1 (dříve přihlášeným účastníkům ještě napíšu e-mail)

Kontaktní osoba: Peter Bartal: 604 539 415

 

LOESJE JACOB je mezinárodně uznávaná zakladatelka a instruktorka Linking Awareness. Má přes třicet let zkušeností v oblasti profesionální práce se zvířaty a dvacet dva let se zabývá studiem a integračním léčením založeným na uvědomování, vědomí a energii. Je zakladatelkou projektů a kurzů s certifikací pro práci se zvířaty a lidmi po celém světě. Pracovala s různými kulturami, domorodými národy a s nesčetnými druhy zvířat (cítících bytostí) – ať už divokých či domácích.

Loesje vášnivě miluje zkoumání propojenosti a komunikaci se všemi cítícími bytostmi. Na svých kurzech účastníky povzbuzuje, aby pozorovali, tvořili a žili podle srdce. Podporuje nepřipoutaný soucitný přístup, otevřenou mysl a učení se různým perspektivám a strategiím při jednání se zvířaty a lidmi, u kterých se projevují zdravotní potíže či jiné problémy.

Pokud vás práce Loesje Jacob zaujme a chtěli byste se do ní zanořit hlouběji, tak Loesje Jacob a její facilitátoři pořádají jednodenní a vícedenní semináře i v ČR. Všechny termíny a další informace najdete na Facebookové stránce Linking Awareness ČR Linking Awareness ČR 

----------------------

Záznamy z dříve proběhlých online přednášek s Loesje si můžete za mírný poplatek pořídíte tady.

 

Nejbližší akce

21.05.2024 18:30 - 21:30 | Robert Policar
22.05.2024 19:00 - 20:30 | Gantulga Ganjuur
23.05.2024 19:00 - 21:00 | Jana Pozlovská
26.05.2024 19:00 - 21:00