Loesje Jacob (Kanada)

Loesje Jacob je mezinárodně uznávaná zakladatelka a instruktorka Linking Awareness. Má přes třicet let zkušeností v oblasti profesionální práce se zvířaty a dvacet dva let se zabývá studiem a integračním léčením založeným na uvědomování, vědomí a energii. Je zakladatelkou projektů a kurzů s certifikací pro práci se zvířaty a lidmi po celém světě. Pracovala s různými kulturami, domorodými národy a s nesčetnými druhy zvířat (cítících bytostí) – ať už divokých či domácích.

Loesje vášnivě miluje zkoumání propojenosti a komunikaci se všemi cítícími bytostmi. Na svých kurzech účastníky povzbuzuje, aby pozorovali, tvořili a žili podle srdce. Podporuje nepřipoutaný soucitný přístup, otevřenou mysl a učení se různým perspektivám a strategiím při jednání se zvířaty a lidmi, u kterých se projevují zdravotní potíže či jiné problémy.

------------->

Záznam z velmi zajímavého on-line setkání s Loesje, které proběhlo 20. května si můžete zakoupit tady.

Lektorovy akce

12.05.2021 18:00 - 21:00 | Loesje Jacob (Kanada)
Loesje bohužel kvůli současné situaci nakonec do České republiky v květnu nepřiletí a plánovaná  přednáška ve Studiu K3 nebude. Nicméně domlouváme s Loesje, že by akce proběhla v online podobě. Přihlášeným účastníkům ještě včas (pravděpodobně během dubna) pošlu e-mail s... více »