Jan Kroča

Honza Kroča vystudoval historii a bohemistiku, dlouhodobě se věnuje geomancii, mytologii, hermetismu a tarotu. Je autorem několika knižních průvodců po posvátných a tajemných místech, účastní se mnoha projektů harmonizace a léčení krajiny.

---------------

Záznamy proběhlých onine přednášek Honzy Kroči

Lektorovy akce

19.04.2024 18:00 - 20:00 | Jan Kroča
Páteční zážitková procházka po nově opravených zahradách a meditačních zákoutích na Karlově v místech takzvaného Pětikostelí, které nechal postavit císař Karel IV. jako novou část města se středem u chrámu sv. Apolináře a dalšími kostely ve čtyřech světových stranách. Průvodce... více »
26.04.2024 18:30 - 21:00 | Jan Kroča
Přednáška s promítáním o nových historických objevech, které se týkají fenoménu lidové magie a čarodějnictví. Během večera se dozvíme mimo jiné: Proč tradice čarování na Žítkové před 25 lety skončila Proč je filmu Kladivo na čarodějnice skoro všechno jinak V jaké... více »
27.04.2024 14:30 - 17:00 | Jan Kroča
Sobotní zážitkový výlet Krátce před svátkem zvaným "Čarodejnice"  vyrazíme na místa, spojená s čarodějnými sabaty v okolí Prahy. Čeká nás pěší okruh 4 km v lehkém terénu na vyhlídkové skály Řivnáč a Stříbrník u Roztok na kraji Prahy, pak sejdeme do údolí Vltavy v Úholičkách,... více »