Vodopády Bílého Labe

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Sobotní zážitkový výlet do okolí Špindlerova mlýna

Zveme vás na putování kolem vodopádů Bílého Labe, které patří mezi nejhezčí v Krkonoších, Najdeme je nad Špindlerovým Mlýnem a užijeme si u nich očistnou energii vody, každý ze sedmi vodopádů má svůj specifický charakter. Koupání ale tentokrát nemáme v plánu. :-) Pozdní oběd si dáme v restauraci na horské chatě, případně z vlastních zásob. Pak se po dobře schůdné vyhlídkové cestě vrátíme zpět do centra Špindlerova Mlýna.

Celkem ujdeme 12 km v lehčím terénu, akce je vhodná i pro mírně zdatné zájemce. Zkušený průvodce Honza Kroča přizval tentokrát jako hosta Lindu Kubačákovou, která zájemcům nabídne kratší meditaci uvedení do vnitřního ticha, a to na magickém místě soutoku dvou horských potoků. Na konci října bývají barevné podzimní Krkonoše velmi atraktivní, ale už s menším počtem turistů.

Organizační informace:

Zájemci, kteří pojedou autem mohou na: p.barny@post.cz nabídnout volnou kapacitu ostatním účastníkům (a podělit se s nimi o náklady na pohonné hmoty) Zájemci o spolujízdu směrujte poptávku na stejný e-mail. 

Nebo se rovnou můžte zapsat do sdílené tabulky, která slouží k domlouvání spolujízdy. 

Sraz je v 11:00: na parkovišti č. 2 (Hromovka) v centru Špindlerova Mlýna, které je vedle autobusového nádraží. Kolem 16:00 se tam vrátíme zpět. 

Vezměte si dobré boty, teplé oblečení a případně i trekové hole. Akce se koná za každého počasí (s výjimkou extrémních meteorologických jevů)

Doporučený příspěvek: 500 Kč

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

----------------------->

Aktuální přehled všech procházek a výletů

 

Nejbližší akce