Svoboda a vědomí v roce 2022

Tato akce nemá žádný termín.

Večerní online seminář 

Vidíme, že vnější kulisy se dost rychle a významně mění. Co člověk potřebuje aby ustál tlak zvenčí, aby mu nepodlehl a aby se uměl správně rozhodovat?

Každý čas přináší poselství a každý rok nese svůj druh energie a povzbuzuje k určitým činům. Ve sladění s tímto proudem se odehrávají lekce života elegantně a hladce. Plyneme v souladu... Rok 2022 přináší potenciál změny a bude ji vyžadovat! A je rozdíl, pokud změnu nabereme do plachet jako příznivý vítr a nebo se svou silou opře do nepřipravených „lodí“.

Jak se zorientovat v těžkém období či složité situaci? I o tom bude tento náš společný večer.

Těším se na viděnou! S láskou Monika

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom. Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na online seminář. 

Meeting ID: 841 3418 2069

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč. Příspěvek pošlete na účet: 2800695815/2010. Variabilní symbol: 0102 a do poznámky uveďte: SVOBODA

Děkujeme vám za váš dobrovolný příspěvek, kterým harmonizujete energetickou rovnováhu mezi námi, tak aby nevznikl dluh. Jsme ve vzájemném plynutí dávání a braní. Ctíme zákon o zachování energie, který vládne našemu světu, zákon přijímání a dávání, vyrovnávání pro každého dostupným způsobem. Pokud cítíte inspiraci a pobídnutí, odměňte naše společné působení podle svých možností. 

 

-----------------------

Záznamy proběhlých online seminářů s Monikou