Otevřený kurz meditací

Tato akce nemá žádný termín.

Po dobu platnosti vládního nařízení budou jen meditace pro pokročilé a kapacita je omezena na 10 osob v místnosti. Děkujeme za pochopení.

https://www.peterbartal.cz/akce/meditace-pro-pokrocile

 

Při pravidelných setkáních v pondělí jednou za dva týdny se budeme učit základům meditace. Vysvětlíme si význam pozornosti pro naše životy a naučíme se, jak s pozorností pracovat. Na každém setkání se budeme v první části věnovat dechovým cvičením na vedení světla v představě tělem, meditaci se zvuky Ham a Om, meditaci na pozorování dechu, meditaci na zvuky v okolí, bezpředmětné meditaci.

Na závěr večera se budeme věnovat vždy jiné formě meditace - meditace na otevření srdeční čakry, meditaci na Já, vizualizačním meditacím...

Součástí budou i průběžné konzultace na to, jak výsledky meditací přivádět do praxe všední činnosti během dne.

Ve vedení meditací se střídají Jan Bím a Ivo Tříska. Někdy vedeme oba společně a střídáme se na jednotlivá cvičení, jindy vede jen jeden z nás podle našich aktuálních časových a jiných možností.

Je možno zúčastnit se i jen jednotlivých večerů. Pravidelná účast je velmi doporučena. Skutečné výsledky přinese jedině vlastní pravidelná nejlépe každodenní praxe.

 

Cena: Cenu si určuje každý účastník sám podle spokojenosti na konci akce (obvyklá částka 200 - 300 Kč)

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

---------------------

Termíny meditací: 

Otevřený kurz meditací (začátečníci): 21. 9, 5. 10, 19. 10, 2.11, 16. 11, 30. 11, 14. 12

Meditace pro pokročilé:12. 10, 26. 10, 9. 11, 23. 11, 7. 12, 21.12