Luna v mayském vesmíru - 16. 7. - POPIS CESTY

Místo konání: Komunitní centrum a zahrada Kotlaska, Nad Kotlaskou I 95, Praha 8 - Libeń

Popis cesty - podrobnější

Cesta od metra B - Palmovka

Použijte výstup z metra Palmovka, směr ulice Na Žertvách. Vystoupíte u budovy TV Prima (příp. dalším orientačním bodem je v téže ulici Restaurace u Jagušky).

Postavte se k budově zády a přejděte tramvajové koleje mírně vpravo, kde je ulice Ronkova. Ulicí Ronkova se dejte dolů, rovně až k budově mateřské školky (prosklená modrá budova).

Jděte podél plotu MŠ (plot máte po levé straně) mírně do kopečku a cca po 50 m metrech zahněte doleva do mírného kopečka po dlážděné kamenné cestě. Poté co vyjdete cestu dejte se opět doleva – uvidíte zde bránu a tenisové kurty. Projděte železnou branou (po levé straně dolů budete mít mateřskou školku a po pravé straně budeme mít tenisové kurty) a po cestě běžte až na její konec, kde narazíte na vstupní bránu do zahrady Kotlaska.

 

Popis cesty - jednodušší 

Na plotě Mateřské školky (adresa MŠ je: Kotlaska 30/3)  najdete navigační cedule na Kotlasku, a dále jděte podle cedulí. 

 

S sebou: jako dar pro babičku Lunu, můžete přinést květiny. A ještě prakticky: Večer je teď venku poměrně chladno, tak se vám může hodit i teplejší oblečení... 

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Začínáme v 18:30. Doporučujeme přijít dříve. Prostor bude přístupný od 18:10.

 

Luna v mayském vesmíru - všechny informace o akci