Michael Rice chystá dvě akce v Praze

09.02.2016 10:49

 

Tisková zpráva 9. 2. 2016

 

Hned dvě akce připravil pro Pražany irský architekt a spirituální učitel Michael Rice. Ve čtvrtek 11. února proběhne v Praze večerní přednáška a seminář Archetyp Milovník a Milenka, který vychází z psychologie C. G. Junga a také z šamanismu a posvátné geometrie.

 

V sobotu 13. února pak Michael Rice povede celodenní prožitkový seminář Probuzení a oslava Milenky a Milovníka v nás.

 

„V tomto semináři se zábavnou formou ponoříme do hloubky. Prostřednictvím řízených meditací, hlubokého šamanského napojení i práce ve skupině bude příležitost procítit a integrovat archetyp Milovníka a Milenky do našich životů,“ říká Michael.

 

Michael Rice (48) je praktický vizionář, který transformuje sny do reality. Bioarchitekt, mistr geometrie, designer, stavitel, šaman, bojovník, učitel. Dovedně přemosťuje světy a podporuje lidi, aby se mohli dotknout nejhlubšího smyslu a potenciálu sebe sama, co nejplněji jej vyjádřili a mohli tak manifestovat krásu a harmonii ve svých životech a životech svých milovaných.

 

Je nadaným učitelem, který je schopen nadšeně prezentovat a sdílet kombinaci starověké moudrosti a nových transformačních informací jednoduchou a přístupnou formou, která dovoluje lidem zlepšit jejich kreativitu a vytvářet lepší svět pro všechny.

 

 

Více informací o obou akcích: 

https://www.peterbartal.cz/products/archetypmilovnikamilenka11unora/ 

https://www.peterbartal.cz/products/milenkaamilovnikcelodenni13unor/

 

Více o Michaelovi:

 https://www.michaelrice.cz/biografie 

https://www.bennu.cz/michaelricerozhovorprebennuposvatnageometriaposvatna architekturaa-businesssosrdcom16344/

 

Další informace: Peter Bartal: 604 539 415, www.peterbartal.cz/

 

 

TOPlist

Fotogalerie