24. prosinec - 1. leden: příležitost prožít v malém celý následující rok

23.12.2015 02:51

 

Výtažek z textu: Michaely Zavřelové Vojtěcha Frančeho

 

Důležité je celé období od 24. prosince do 1. ledna. Představuje jakoby mikrokosmos, utváření celého příštího roku v rovině příprav a vize. Je nyní možné představit si a aktivovat programy a plány na celý příští rok. Ten se úderem 1. ledna "spustí" a už jede nevratně na plné otáčky. 

 

Pokud si přejeme v životě něco změnit, je třeba to rozhodnout ještě v tomto období. Resp. máme k tomu skvělou šanci. Během tohoto času si máme pro sebe vzít prostor zasnít se a přemýšlet o tom, co si v dalším roce přejme nastartovat jinak, co chceme, aby nám život přinesl a umožnil.

 


24. prosince. Klíčová slova: vděčnost, štědrost, vize, přání. Přejte si něco na příští rok. Na množství přání nezáleží; na čem záleží je, zda vám přinesou radost. Nevyčerpatelná podstata vesmíru se raduje ve vás a s vámi, když docházíte naplnění vašich snů, a nikdo a nic to neposuzuje ani nehodnotí, byť by byly sebebláznivější.


25. prosince v poledne vygraduje a dosedne fáze vize z 24. prosince. Klíčové slovo: dosednutí (do země, do reality).


26. prosince. Klíčové slovo: Přijímám. Stav uvolnění, že už to jde. ("Allowance", "let go"). Přijímám informace (shora) ohledně mých plánů. Co mi pomůže, co dělám naopak špatně, jak si na tom stojím. Jsem-li ve stavu uvolněného přijímání, "prší" ke mě nové (korektivní) informace.


27. prosince. Zapojování dalších věcí do mého projektu. Rozšíření. Noví lidé, příležitosti, zkoumání prostředí. Jako když "šelma větří v džungli" - "co ještě?"


28. prosince. Nic zvláštního. Propojuje se, co doposud proběhlo.


29. prosince. Koruna úsilí. Realizace. Vize krále, který říká: "Už to mám."


30. prosince. Pokora. Klečím a děkuji. Již nic nového nevymýšlím.


31. prosince. Odstranění prahu - závory - překážky, která nás dělí od příštího roku a která by nás mohla stahovat do energie roku uplynulého. Jak? Odvahou, rázností. Projevit odvahu. Člověk by neměl tento den prospat nebo se někam "zašít". Měl by si stoupnout hrdinsky a říct si: Jdu vpřed. Přetrhnout omezení. Jde o rituál, který lidé víceméně instinktivně provádějí o Silvestrovské noci. 


1. ledna. Nahý, nechráněný hrdina s otevřeným srdcem kráčí v před. "Jsem připraven snést vše, co mě čeká, protože to má nějaký vyšší smysl. Jsem k dispozici energiím nového roku." Nemyslete na plnění povinností a drobné starosti. Vykročte hrdinsky a odvážně, s větrem ve vlasech. Na rovině příprav jste udělali vše, co jste mohli a nyní jen... uvolnění a "děj se vůle boží".

 

 

 

 

---------------------

Konstelaci 24. 12. 2014. sestavili: 
Vojtěch Franče a Michaela Zavřelová

 

Odkaz na celý text

 

 


-----------

Pro další inspiraci koukni na: aktuální akce

general-affiliate-banner-728x90-1437632164.jpg