Kateřina Fields

Rituál Hledání Vize mě nečekaně zavolal. Jela jsem na něj s obavami z neznáma a z vystoupení z komfortní zóny. Byl to nakonec jeden z nejdůležitějších týdnů v mém životě. Zahlédla jsem věci, které nebyly dřív vidět. Cítím se pevnější, jasnější, odvážnější a jdu cestou, po které toužím jít.

Někdy na ní prší a fouká, ale jsem vůči těm změnám počasí víc odolná. „Přeskládala“ jsem se trochu jinak, smysluplněji. Mám velkou radost, že můžu být v podpůrném týmu rituálu Hledání Vize a nabídnout vám podporu v nalezení toho, co je důležité pro vás.

Lektorovy akce

11.08.2022 19:30 - 21:00 | Lucie Luňáčková, Kateřina Fields
Každá duše na svět přichází s určitým posláním. Tento  online večer je pro všechny, kteří zvažují účast na rituálu Hledání vize 21. - 28. 8. v Orlických horách. Možná Vás "vize" láká a máte otázky, na které potřebujete znát odpověď dřív, než se rozhodnete. Najít svou vizi je... více »
21.08.2022 18:00 - Ne 28.08.2022 16:00
Najít svou vizi je jako vrátit se k sobě. Do bezpečí. Tam, kde život dává smysl. Každá duše na svět přichází s určitým posláním. Jako malé děti svou životní vizi známe. Jenže pak se začnou její okraje rozostřovat. Zahalí se v mlze. Až se nám rozplyne úplně. Často zůstane jen... více »