Kouzlo jemného léčení

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkový seminář

 

Lektor: Micha Lindner (Německo)

Místo konání: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)

 

Lektor  vás během tohoto večera uvede do způsobů v práce s tělem, které vycházejí z fyziky a architektury a které se staly základem velmi efektivních technik léčení napětí a bolestí v těle jemným způsobem.

Seznámíte se s Rosenbergovou technikou a Tensegrity, jejich vědeckým pozadím a také s tím, jak mohou být tyto základní metody kreativně použity při léčení těla v kombinaci s prací s energií. Tím přivedeme vědu na samou hranici mezi fyzickou a energetickou prací a v propojení těchto dvou světů přichází kouzlo.

 

Seminář se bude skládat z výuky teoretického pozadí, jednoduchých cvičení práce s energií a také si v několika základních technikách Jemného léčení na sobě navzájem vyzkoušíte to, co jste se naučili,.

 

------------

A jestli vás první setkání s Jemným léčením nadchne, Micha vyučuje v Praze sérii čtyř kurzů Jemného léčení, kde se věnuje speciálním technikám pro celé tělo. Přijít může každý – nejsou potřeba žádné zvláštní předpoklady kromě vašeho zájmu. Není nutné se zúčastnit všech kurzů najednou, je možné se přihlásit jednotlivě.

 

 

Seminář bude veden v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

 

 

-------------------

O Michovi:

Micha se narodil a vyrostl ve Východním Německu a je tátou i dědečkem. 20 let žil v Kodani v Dánsku. Má titul B.Sc. v lékařství a je certifikovaným psychoterapeutem se zaměřením na práci s tělem (Body-Orientated Dynamic Psychotherapist) a kranio-sakrálním terapeutem (KST). Je dlouholetým žákem Michaela Barnetta – osvíceného duchovního učitele – a jeho Práce s energií.

 

Ve své praxi se věnuje emocionálním i fyzickým vlivům na tělo a zkoumá způsoby, jak je uvolnit. Jako kranio-sakrální terapeut sbírá a dále rozvíjí širokou paletu technik, které se objevily při jeho zkoumání možností principů Jemného léčení. Kromě toho používá různé přístupy a metody, jako je Práce s energií, holotropní dýchání, Bodywork, Gestalt terapie, Encounter techniky nebo rodinné konstelace.

 

Jako učitel je Micha velmi inspirující. Má hluboké zkušenosti v oboru a dělá vše pro pokrok a vývoj svých žáků. Používá jak znalosti a schopnost vhledu, tak humor a lidskou zkušenost. Tím vytváří pro učení intenzivní a kreativní prostředí a umožňuje žákům získávat z jeho učení co nejvíc.

 

Nejbližší akce

25.05.2020 18:00 - 21:00 | Jan František Bím
27.05.2020 18:30 - 21:00 | Alena Wehle
29.05.2020 18:00 - 20:00 | Jan Kroča