Každá výzva je darem v přestrojení

Tato akce nemá žádný termín.

Tato akce již proběhla. Videozáznam ze semináře si můžete koupit tady. 

Každá výzva je darem v přestrojení. V průběhu těchto výjimečných a náročných časů, kdy se svět potýká s globální pandemií, je důležité pochopit, k čemu to může pomoci lidstvu.

V každé krizi je skrytý vzkaz a nabídka dalšího vývoje. Je pouze na nás, jak na ni chceme odpovědět. Můžeme se rozhodnout zůstat ve strachu a bojovat se situací, nebo se nad ni pozvednout a přijmout příležitost, kterou přináší. Poukazuje totiž na kolektivní probuzení do vyšších úrovní vědomí.

Na tomto on-line semináři si ukážeme, jak se na tuto vyšší úroveň vědomí naladit a jak tohoto období využít k ponoření dovnitř sebe a objevení našich vnitřních pokladů – kdo jsme a jaká je naše jedinečnost. Základním smyslem života je totiž vědění, kdo jsme, a zjištění, že již v sobě máme všechno, co potřebujeme k zdravému a šťastnému životu...

Změňte krizi na požehnání a uvidíte skrytý význam za vším. Je čas nechat odejít minulé vzorce a staré zvyky a naladit se na nové probuzení. Vydejte se na cestu dovnitř, prociťujte a přijímejte ochranu, kterou vám nabízí váš vnitřní svět.

Seminář bude veden v anglickém jazyce s překladem do češtiny.

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na on-line seminář. 

Meeting ID: 839 0534 9013

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

 

Cena: Dobrovolný příspěvek v doporučené výši 300 Kč 

Příspěvek pošlete na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte: Výzva

Děkujeme za podporu naší činnosti.