Vše je život a život je ve všem

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Prožitkové setkání s Eskymó Hivshu

Máme velkou radsot, že se Hivshu v březnu opět vrátí do České republiky! Bude s námi prostřednictvím prastarých inuitských příběhů sdílet moudrost předků, své poznatky o životě a přístupu k němu, o fungování světa a mezilidských vztazích a přiblíží nám tradiční způsob života za polárním kruhem, v místě kde mají 4 měsíce v roce jen světlo a 4 měsíce tmu, dlouhou polární noc, kdy jen hvězdy nebo měsíc vám můžou posvítit na cestu.

Setkáme se s inuitskou moudrostí , kdy „Čas neutíká ale Přichází“, kde „Tvá největší síla jsou tvé slabosti“ a každý pracuje a dělá to k čemu stvořen a čím nejlépe může pomoc, bez rozdílu, zda je to ženská nebo mužská práce. Společně projdeme cestou tradičního inuitského zpěvu a šamanského bubnu ze sobích parohů a tulení kůže. Tohoto silného zvuku a léčivých tónů využijeme k propojení se sebou samým a s vlastními kořeny a předky.

------------

Program večera společně vytvoříme se skupinou, která se sejde, vytvoříme prostor pro sdílení čehokoliv, co vás bude zajímat, a i vy budete moci sami přispět a obohatit setkání tím, co si přejete… Hivshu říká: Vše je život a život je ve všem.

Hivshu bude mluvit anglicky, překlad do češtiny je zajištěn.

Cena: 450 Kč při při rezervaci do 14. 3. Poté 500 Kč

Nebo 550 Kč bez rezervace (platí se v hotovosti na místě)

 

Přehled další akcí s Hivshu v České republice

Nejbližší akce