Zázraky se dějí: Protancuj se do nového roku

Tato akce nemá žádný termín.

Taneční přechodový rituál pro vědomý vstup do nového roku 2023

V tajemném čase den před vstupem do nového roku bychom vás rádi pozvali na taneční přechodovou ceremonii. Tento večer věnujeme uvědomění si, uvolnění a odejití toho, co je již staré a pro nás nepotřebné. Připravíme se na společný vědomý krok do neznáma, na přechod do nového roku 2023.

V minulém roce jsme byli mnohokrát konfrontováni se situacemi, které v nás vyvolaly příjemné i nelibé reakce. Spousta těchto zážitků se jako energie usídlila v našich tělech a vytvořila nepříjemný vzorec chování. Často nevíme, jak tuto energii uvolnit, někdy si jí dokonce ani nejsme vědomi. Tak zůstáváme připoutáni k zážitkům a situacím, které již nepotřebujeme, a jsme chyceni ve smyčce starých zvyků.

Během tohoto večera, těsně před přechodem do nového roku, bychom s vámi chtěli očistit energii, která s námi přichází z minulosti, a obnovit ji tak, abychom se mohli začít dívat dopředu a uvítat nový čas. Vykročit svěžím krokem, ve správný moment. A to tak, že se rozpomeneme – podíváme se zpět, uvědomíme si a necháme odejít vše, co je připraveno nás opustit.

Přátelé, známí i neznámí, tanečníci zkušení i ti, kteří teprve vytvoří své první taneční kroky, zveme vás ke společné taneční ceremonii. K uvědomění si svobody k propojení se s čistou duší, kterou od základu jsme. Vycházíme z principů Tance 5 rytmů a Vystup z Příběhu. Pokud jsi připraven na tento krok, rezervuj si místo a zažehni opět jiskru svého života.

Nejsou potřeba žádné předchozí taneční zkušenosti. 

Přechodový rituál bude vedený v anglickém jazyce. Překládat do češtiny bude Eva Bergerová

 

Datum: Pátek 30. 12. od 19:00 (doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 18:30) 

Nejpozději prosím přijďte 18:55 ať se stihnete převléci. Budeme začínat přesně. 

S sebou: pohodlné oblečení na tanec, něco k pití (v uzavřené láhvi)

Místo konání: Taiji akademie, Polská 1a, Praha 2 - Vinohrady (3 patro budovy TJ Sokol Vinohrady)

Cena: 400 Kč při přihlášení do 24.12 (poté 490 Kč) Platba v hotovosti na místě.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

----------------

Taneční dílny Sarya van Lakervelda jsou určeny pro všechny. Nezáleží na tom, zda jste mladí, staří, zvyklí na pohyb nebo se vůbec nehýbete, Saryo vás srdečně zve k tanci, abyste se propojili s přítomným okamžikem, zažili pocit svobody a vyjádřili, co cítí vaše srdce. Saryo vede své dílny laskavě, jemně a s hlubokou úctou k jednotlivci. Zároveň však zve lidi k tomu, aby se odvážili a učinili další krok na své cestě tancem.

 

Eva Bergrová a Saryo van Lakerveld

Nejbližší akce