Štěstí v přítomnosti

Termíny

St 19.08.2020 18:00 - 21:00
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: 500 Kč (v hotovosti na místě)
St 07.10.2020 18:00 - 21:00
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: 500 Kč (v hotovosti na místě)

Duchovní učitelka Gantulga Ganjuur povede meditační setkání. Cílem setkání je prohloubit znalost a umění meditace u široké veřejnosti. Akce je určená úplným začátečníkům i pokročilým. Součástí programu budou dvě hodinové vedené meditace a ve zbylém čase interaktivní povídání.

Meditace probouzí mozek, slouží celému našemu tělu a duši. Meditace je mysl, která setrvává v přítomnosti. Je to mysl bez vzteku, bez pochybností a bez jakýchkoliv nadějí. Je to mysl oproštěná od myšlenek. Pouze během meditace se mysl dostává do stavu své přirozenosti. V meditaci je důležité se soustředit. Soustředění představuje zklidnění se, vnímání všeho vyššího a zažívání štěstí z přítomnosti.

 

Organizační informace: Meditace bude probíhat vsedě na zemi. V případě zdravotních problémů na židli. Vezměte si pohodlné oblečení. Pokud máte i svůj meditační polštářek a jógamatku, vezměte si je s sebou. Pokud ne, nevadí, na místě budou k půjčení. Během meditací je také dobré mít poloprázdné břicho, najezte se proto nejlépe nejpozději hodinu před meditací a do polosyta

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415

 

------------->

Také srdečně zveme na přednášku s Ganou: 3. 6. - Dech je zázračný dar

Nejbližší akce