Slunovratové setkání u ohně s vyprávěním a hudbou

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Zveme vás na přátelské setkání u posvátného ohně v krásné přírodě v ekocentru Loutí u Slapské přehrady. Prohlédneme si nově postavené menhiry, zapálíme předslunovratový oheň, Honza Kroča povypráví o veselých letních obřadech Keltů a Slovanů, Honza Šarapatka posdílí své zážitky s pěstováním konopí a výrobou domácího piva, které budeme moci ochutnat. Hudební doprovod zařídí Monika Obermajerová Šramlová, závěrem večera nás provede kytara v podání Jirky Zadražila.

Hlavní program končí cca v 22 hodin. Poté volná zábava, můžeme hrát klidně až do rána. Zázemí budeme mít v nedaleké budově ekocentra.

 

Doporučený příspěvek: 300 Kč

Možnost přespání v sousedním moderním ekocentru (za 200 Kč ve spacáku v meditační místnosti, nebo za 300 Kč ve spacáku v pokoji na posteli, 400 Kč s povlečením). Do Loutí jezdí přímé autobusy ze Smíchovského nádraží, doporučujeme bus, který vyjíždí v 17:04 do zastávky Rabyně, Loutí V místě je také dobrá možnost parkování. Jídlo si vezměte s sebou.

Rezervace místa nutná. Budete-li chtít využít ubytování, napište to do poznámky v rezervačním formuláři. Pro domlouvání spolujízdy auty využijte této tabulky.

--------------

Den před tím, v pátek 18. června, se můžete zúčastnit i večerní slunovratové procházky po Karlově mostě.

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

-----------------

Mohl by vás také zajímat záznam online přednášky Honzy Kroči: Tajné turistické tipy Česka a Slovenska