Skrze tebe poznávám sebe

Tato akce nemá žádný termín.

Nedělní večer Biodanzy – Tance života

 

Lektorka: Markéta Hrabalová

 

 

Ve spojení s naším srdcem a citem můžeme zahlédnout krásu a bohatství druhého. Tento večer je pozváním k tomu vidět, cítit a naslouchat druhému. V tanci se naladíme na své srdce, abychom v kontaktu s ním dokázali vnímat a přijímat druhé s pochopením a láskou. Tento večer posílíme vědomí toho, že cesta každého z nás je jiná. Dotkneme se tolerance a respektu a vzájemně si poskytneme podporu, abychom mohli rozvinout náš jedinečný potenciál.

 

 

 

S sebou: pohodlné oblečení na tanec, něco k pití (v uzavřené lahvi)

 

Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti.

 

 

Cena: 400 Kč (v hotovosti na místě)

Registrace: Pro přihlášení na akci vyplňte formulář (dole na stránce)

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415

 

----------------

Událost na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2386353904936751/

 

 

Večer je součástí volného cyklu: Biodanza Tanec života - Já, Ty, My 

 

O Biodanze:

Biodanza je celostní systém rozvoje. Její metodologie je založena na intenzivních prožitcích přítomnosti, které přicházejí prostřednictvím hudby, pohybu a setkávání ve skupině. Vznikla v 60. letech v Jižní Americe a rozšířila se do celého světa. Založil ji profesor Rolando Toro. V překladu znamená Tanec života.

Biodanza se skládá ze série cvičení a písní, které jsou uspořádané dle teoretického modelu Biodanzy s cíem zlepšit naše zdraví, rozvinout komunikaci a stimulovat kreativitu.

 

Biodanza je pozvání k radosti ze života, k potěšení z tance a učení se soužití.

www.biodanza.cz,  www.biodanzapraha.cz

 

 

V září 2019 otevíráme první školu pro budoucí lektory Biodanzy. Jedná se o komplexní 3 letý proces transfromace a poznání, který propojuje tanec, pohyb, prožívání a teorii. Během výcviku poznáme do hloubky Biodanzu i její principy z oblasti psychologie, biologie, biocentrického vzdělávání apod.  www.biodanzaskola.cz