Setkání se silovými zvířaty

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkové sektání s aztéckým strážcem moudrosti

Silová zvířata jsou jemné esence magického světa, zvířecí archetypy, které nás doprovází od narození až do chvíle, kdy z tohoto světa odejdeme. A mnohokrát je během života, ani nezavoláme, nekontaktujeme je. 

Silová zvířata jsou nádherným dědictvím přírodního světa. Je důležité vědět, které zvíře je tvým ochráncem a jak ho kontaktovat. To je jedna z výzev, kterou je potřeba vyřešit. Můžeme silová/posvátná zvířata zavolat a požádat je o ochranu a podporu. Ochranné zvíře a jeho archetypálním symbol nám může pomoci v našem vývoji, v našem probuzení na Cestě bytí v tomto životě.

6. srpna dle mayského kalendáře doprovází číslo 7, které znamená rozkvět vyšších schopností naší bytosti. Představuje také mystickou moc a komunikaci s vyššími bytostmi a entitami síly. Symbolem tohoto dne je vlk, kojot, pes, který představuje evolučního strážce, odvahu a loajalitu, který dává sílu na duchovní cestě.  

 

S sebou: Pokud můžete přineste si své  silové předměty (krystaly, amulety, pera, silové kameny), také svůj buben nebo nějaké hudební nástroje.

Xolotl bude mluvit španělsky. Překlad do češtiny je zajištěn.

Orientační čas tohoto setkání je 2,5–3 hodiny.

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

Tento večer je organizovaný společně s Manos Mágicas.