Meditace ticha a klidu

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkové a meditační setkání

 

Poznejte meditaci, která  "jde do těla", umožní nám překročit naše vnitřní stíny (pochybnosti, nenávist a strach) a hluboce poznat sebe sama. V průběhu večera bude prostor i na povídání, otázky a odpovědi.

 
 

„Obraťte svou pozornost dovnitř, sestupte do svého srdce a spojte se s pánví. Toto probouzí to, co buddhisté nazývají vnitřní blažeností, která sjednocuje esenci hlavy, srdce a pánve. Vnitřní blaženost dokáže odhalit naše stínové stránky, které oddělují naše vědomí od lásky posvátného ženství.

 

 

------------

Tato praxe ticha a klidu změkčuje tělesné blokády a štíty, uvolňuje jemná zauzlení v těle a osvobozuje uzamčené emoce. Pokud vnitřní blaženosti  věnujete pozornost, rozpustí se pocit oddělenosti, který odlučuje naše vědomí od lásky. Když se centrální kanál otevře, stín se promění a tělo prostoupí vibrující ticho lásky.“

 

 

 

Překlad do češtiny bude zajištěn. 

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

 

Místo konání: Centrum LoretoŠtorchova 5, Praha 8 - Libeň,  Nejjbližší MHD - Libeňský most. (tram. 1, 6,14 a 25) Popis cesty

 

--------------

Charles Ridley je a učitel kraniosakrálního biodynamického dotyku – dotyku ticha a klidu – s více než 40letou praxí. Na kurzech čerpá z bohatých zkušeností nejen z terapeutické praxe a učení, ale i z vlastní duchovní cesty. Je průkopníkem kraniosakrální práce a vyvinul přístup zvaný „Dotyk ticha a klidu“. Vyučuje ho na škole, kterou založil v USA. Jeho přístup je založen na hlubokém ztišení a prožitku tělesné přítomnosti v tady a teď. Taková vtělená přítomnost je branou k vedení a léčení “Čistého dechu lásky”,kdy se zdržujeme používání veškerých technik a manipulace. Charles je autorem knihy “Ticho a klid, kraniosakrální biodynamika a evoluce vědomí.”

 

23.–25. 5. bude mít Charles v Praze také víkendový seminář: Dotek ticha a klidu – umění předávat lásku