MateMagika - počítání pravou hemisférou

Tato akce nemá žádný termín.

Workshop je v termínu 18. 10. zrušený. Kdybyste měli o toto téma zájem tak mi napište. A až bude náhradní termín, nejspíš příští rok tak Vám napíšu. 

 

Večerní praktický workshop pro odvážné rodiče

Jsme rodiče, kteří věří v moudrost a inteligenci svých dětí, přestože mají z matematiky horší známky než většina jejich spolužáků.

Věříme jim, i když jejich učitelé a vychovatelé o nich pochybují. Nebudeme čekat, až se někdy v budoucnu změní vzdělávací systém – uděláme první a zásadní krok už dnes. Naučíme se s Kalmanem MateMagiku, a postupně do ní zasvětíme i naše děti.

Ano, naše dítě má horší známky, protože má jiné, netuctové myšlení. My nedovolíme, aby omezené výukové metody oslabily jeho sebedůvěru a jedinečnost.

Učitelé často kritizují děti i za správný výsledek, k němuž došly jiným postupem. Ministerstvo školství však konečně připustilo, že ke správnému výsledku vedou různé cesty a postupy.

Budeme tedy spolu akreditovaně počítat pomocí:

prstů

mandal

představivosti

čínských čar nebo

mystických vzorečků

 

Obsah kurzu:

První dvě hodiny workshopu věnujeme sčítání, odčítání, násobení, dělení a slovním úlohám na úrovni prvního stupně ZŠ. Třetí hodinu workshopu se zaměříme na superpaměť. Lektor zodpoví vaše otázky ohledně studia cizích jazyků, dlouhých studijních textů, pamatování si množství abstraktních čísel atd.

 

----------------

MATKA Z  PLZEŇSKA: ,,Moje 12-letá dcera Míša přes veškerou snahu nás rodičů a učitelů nezvládala malou násobilku. Spolupráce s Kalmanem začala přes Youtube. Míša se od něj během 3 minut naučila násobit devíti. Měla z tohoto okamžitého ‚zázraku‘ obrovskou radost. Zavolali jsme Kalmanovi, a on přijel k nám. Během dvou setkání mě i Míšu naučil malou násobilku na prstech. Její učitelka byla v ‚šoku‘, když viděla Míšu násobit s úsměvem na tváři.“

Od učitelů i rodičů víme, že: MateMagika často pomohla dětem, kterým klasická matematika nefunguje. MateMagika velmi baví děti, které sice klasiku zvládají, ale nudí je, nebo k ní mají odpor. Dětem s ADHD nabízí MateMagika akční přístup, který se neomezuje jen na tužku, papír a suché vzorečky

. --------------

Čím hůře vaše dítě zvládá klasickou matematiku, tím více nás zajímá.

 

Cena: 2100 Kč (předem převodem na účet) .

Místo máte rezervované po zaplacení kurzovného 2000 Kč na účet: 1237371066/3030. Do zprávy pro příjemce napište vaše celé jméno. Jako variabilní symbol uveďte vaše telefonní číslo

Mimořádná akce: Po absolvování workshopu dostanete také přístup k online kurzu MateMagiky (40 videí), který se jinak samostatně prodává právě za 2100 Kč. 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

Je kurz vhodný i pro vaše děti? Po dohodě s lektorem můžete přijít na kurz i s dítětem. Pro vaše dítě máme účast na našem workshopu za 500 Kč. Zavolejte Kalmanovi: 774 642 681

 

----------------------

Poslechněte si zajímavý rozhovor s Kalmanem pro Český rozhlas Dvojka nejen o Matemagice