MateMagika - počítání pravou hemisférou

Tato akce nemá žádný termín.

Večerní praktický workshop pro odvážné rodiče

Jsme rodiče, kteří věří v moudrost a inteligenci svých dětí, přestože mají z matematiky horší známky než většina jejich spolužáků.

Věříme jim, i když jejich učitelé a vychovatelé o nich pochybují. Nebudeme čekat, až se někdy v budoucnu změní vzdělávací systém – uděláme první a zásadní krok už dnes. Naučíme se s Kalmanem MateMagiku, a postupně do ní zasvětíme i naše děti.

Ano, naše dítě má horší známky, protože má jiné, netuctové myšlení. My nedovolíme, aby omezené výukové metody oslabily jeho sebedůvěru a jedinečnost.

Učitelé často kritizují děti i za správný výsledek, k němuž došly jiným postupem. Ministerstvo školství však konečně připustilo, že ke správnému výsledku vedou různé cesty a postupy.

Budeme tedy spolu akreditovaně počítat pomocí:

prstů

mandal

představivosti

čínských čar nebo

mystických vzorečků

 

Obsah kurzu:

První dvě hodiny workshopu věnujeme sčítání, odčítání, násobení a dělení na úrovni prvního stupně ZŠ. Třetí hodinu workshopu se zaměříme na superpaměť. Lektor zodpoví vaše otázky ohledně studia cizích jazyků, dlouhých studijních textů, pamatování si množství abstraktních čísel atd.

 

----------------

MATKA Z  PLZEŇSKA: ,,Moje 12-letá dcera Míša přes veškerou snahu nás rodičů a učitelů nezvládala malou násobilku. Spolupráce s Kalmanem začala přes Youtube. Míša se od něj během 3 minut naučila násobit devíti. Měla z tohoto okamžitého ‚zázraku‘ obrovskou radost. Zavolali jsme Kalmanovi, a on přijel k nám. Během dvou setkání mě i Míšu naučil malou násobilku na prstech. Její učitelka byla v ‚šoku‘, když viděla Míšu násobit s úsměvem na tváři.“

Od učitelů i rodičů víme, že: MateMagika často pomohla dětem, kterým klasická matematika nefunguje. MateMagika velmi baví děti, které sice klasiku zvládají, ale nudí je, nebo k ní mají odpor. Dětem s ADHD nabízí MateMagika akční přístup, který se neomezuje jen na tužku, papír a suché vzorečky

. --------------

Čím hůře vaše dítě zvládá klasickou matematiku, tím více nás zajímá.

 

Cena: 2000 Kč (předem převodem na účet) .

Místo máte rezervované po zaplacení kurzovného 2000 Kč na účet: 1459717018/3030. Do zprávy pro příjemce napište vaše celé jméno. Variabilní symbol: 2209. 

V ceně je zahrnut také online kurz MateMagiky (40 videí), který se samostatně prodává za 1500 Kč

 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

nebo: Lena Achmeer:  774245402

 

----------

Je kurz vhodný i pro vaše děti? Po dohodě s lektorem můžete přijít na kurz i s dítětem. Pro vaše dítě máme účast na našem workshopu za 500 Kč. Zavolejte Kalmanovi: 774 642 681