Kutná Hora alchymistická

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Sobotní zážitkový výlet

Netradiční exkurze za tajemnými místy Kutné Hory. Proč zde bylo nejbohatší místo českého středověku? Jakou roli v tom hrála alchymie? A co z dávného kouzla města se nám dochovalo do současnosti? To vše nám ukáže Honza Kroča, průvodce specializovaný na alchymii a energie krajiny. Uvidíme mystickou Rejskovu kašnu, domy alchymistů, Vlašský dvůr a střed města, okolí katedrály sv. Barbory (její interiér ale tentokrát vynecháme).

Hostem výletu bude Ivan Truksa, kutnohorský výrobce alchymistických parfémů AlchymiQ, který nám na vybraných energetických místech představí nové transformační vůně, které ručně vyrábí z přírodních substancí ve své laboratoři.

Akce se koná za každého počasí. Délka výletu nepřesáhne 2,5 hodiny.

Organizační informace:

Sraz účastníků je ve 14:30 na bezplatném parkovišti na křižovatce ulic Na Valech x Kremnická.

Doporučená cena: 400 Kč

Zájemci, kteří pojedou autem mohou na: p.barny@post.cz nabídnout volnou kapacitu ostatním účastníkům (a podělit se s nimi o náklady na pohonné hmoty) Zájemci o spolujízdu směrujte poptávku na stejný e-mail 

Nebo se rovnou můžete zapsat do sdílené tabulky, která slouží k domlouvání spolujízdy.

Pokuď přijedete do Kutné hory vlakem tak z hlavního nádraží jeďte místní MHD do zastávky Kutná Hora, Žižkov, Na valech., nebo Kutná hora, Kamenná kašna a potom na parkoviště pár minut pěšky. 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

------------------

Aktuální přehled všech procházek a výletů

Nejbližší akce

07.03.2024 18:30 - 21:00 | Dagmar Kocůrková
10.03.2024 16:00 - 17:30 | Jan Kroča
10.03.2024 18:30 - 21:00 | Viliam Poltikovič