Kevin James Carroll - PÍSNĚ ZE SRDCE

Tato akce nemá žádný termín.

Koncert (19:00 - 21:00)

 

Vystoupí: Kevin James Carroll (Austrálie)

Místo konání: Wuchterlova 5, Praha 6 - Dejvice

 

Zveme vás na koncert Písní ze Srdce, který proběhne v prostorách nádherného kostela s příjemnou atmosférou, v magické Praze, která je právem označována za Srdce Evropy.

Přijďte se na chvíli zastavit a oslavit život písněmi, které promlouvají přímo od srdce ke srdci. 

 

 

Kevin James Carroll již několik let cestuje po světě a předává posluchačům poselství starodávných manter propojených s jeho vlastními písněmi srdce, ve kterých šíří myšlenku Jednoty a Svobody.

 

Jeho písně vycházejí přímo ze srdce a zvou nás k tomu, abychom si toto hluboké propojení se srdcem znovu vytvořili každý sám v sobě, pro sebe i pro celý tento svět. 

Probouzí v nás sounáležitost a propojenost s celým okolním světem, vyjadřuje změny ve vědomí, které se v této době šíří po celé naší planetě.

 

Kevinova hudba propojuje svět starých duchovních písní, především ovlivněných indickou kulturou, ale také keltskými a súfistickými písněmi, to vše promíchané se zvukem západního folku a s využitím zvuků různých hudebních nástrojů z celého světa.

 

 

Cena vstupenky v předprodeji: 490Kč  (do 25. května)

 

550 Kč (v hotovosti na místě)

 

 

Datum: neděle 2. 6. – 19:00 - 21:00 (doporučujeme přijít dříve, prostor bude přístupný od 18:15 )

 

Koncert je v kostele, hlavní sezení tedy bude v dřevěných lavicích. Pokud chcete mít více pohodlí, doporučujeme vzít si s sebou polštářek nebo deku. Bude také možnost sedět na zemi v kruhu s Kevinem. Pokud budete mít zájem o toto místo, určitě si přibalte s sebou karimatky, deky nebo polštářky, které vás budou izolovat od dlažby na podlaze. 

 

 

Rezervace vstupenek:

Vstupenky doporučujeme zakoupit v předprodeji v síti sms ticket.

 

Pro rezervaci svého místa (při platbě na místě) Vyplňte formulář níže.

 

 

Vstupenky můžete také zakoupit přímo u Petra Bartala na akcích za zvýhodněnou cenu 450 Kč

 

Nejbližší akce