Cesta ke smysluplnému životu

Tato akce nemá žádný termín.

Prožitkový večer s tibetskou léčebnou jógou Kum Nye

Lektor: Matthias Steurich (Německo)

Tibetská léčebná jóga Kum Nye má kořeny jednak v tibetském systému jógy Nying-thig tsa-lung (jóga jemněhmotných energií) a také v léčebné tradici Tibetu. Zahrnuje různorodé cvičební metody: dechová a meditační cvičení, velmi pomalé a a vědomé pohyby, automasáže s tlakovými body, vizualizaci a zpěv léčivých manter.

Cvičení systematicky oživují všechny meridiány, energetické kanály a energetická centra, jemně uvolňují blokády a harmonizují jemněhmotný proud energií. Tehdy můžeme lépe rozpoznat, co je opravdu léčivé.

Tento večer poskytne úvod do praxe Kum Nye. Můžeme se naučit, jak uvolněněji reagovat i v těžkých situacích všedních dnů a propouštět napětí. Těžiště spočívá v prožitku samotného cvičení.

Během večera budeme mít rovněž dostatek času a možností na otázky a objasnění.

Matthias bude mluvit anglicky. Překlad do češtiny bude zajištěn

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

--------------

Matthias Steurich je klinický psycholog a jediný certifikovaný lektor Kum Nye v Evropě s potvrzením od lamy Tarthang Tulku Rinpočeho. Má nejen bohatou profesní zkušenost, ale také silný osobní příběh. Umění léčebného systému Kum Nye vystudoval v Nyingma institutu v Berkley / USA a velmi užitečným a ihned využitelným způsobem jej dovede předat dalším lidem. Vícedenní semináře Kum Nye s Matthiasem Steurichem se konají v ČR od roku 1996, převážně v jihočeské Bechyni. Tentokrát máte jedinečnou možnost účastnit se setkání v Praze ( 21. – 22. 9.)

Nejbližší akce