Celostní přístup k rozvoji osobnosti

Tato akce nemá žádný termín.

Tato akce již proběhla. Videozáznam přednášky si můžete koupit tady. 

Lektor: Stanislav Drda

Zajímáte se o rozvoj osobnosti, ať již v rámci sebepoznávání, nebo ve své praxi při práci s lidmi? Zabýváte se nějakou formou poradenství, koučinkem, terapií, mentorstvím, léčitelstvím či obecně prací v pomáhající profesi? Případně zvažujete stát se terapeutem, koučem, poradcem? Nebo hledáte efektivní nástroje pro podporu vlastního seberozvoje?

Během této on-line přednášky se seznámíme s holistickým modelem osobnosti. Představuje užitečný nástroj přístupu k člověku a s jeho pomocí můžeme lépe porozumět různým částem sebe sama, mapovat zdroje případných nedostatků a volit efektivní způsoby nápravy či rozvoje určité složky osobnosti.

-------------

Povíme si také o různých terapeutických směrech a metodách. Jejich mnohdy až nepřehlednou rozmanitost a pestrost lze totiž znázornit a lépe pochopit právě díky celostnímu modelu osobnosti.

Zájemci o praxi v psychoterapii či poradenství se dozvědí, co je potřeba k terapeutické profesi, jaké vzdělání je požadováno, čím jsou různé terapeutické směry specifické, jak si vybrat ten nejvhodnější a čím začít, chcete-li se vydat se na cestu psychoterapie.

 

Organizační informace: Akce proběhne přes aplikaci Zoom Klikněte na odkaz, stáhne se malý program, který stačí otevřít. Program se rychle nainstaluje a připojí vás na on-line seminář. 

Meeting ID: 817 2441 9265

 

S předstihem si přečtěte: Pokyny k připojení a další technické informace

Cena: Dobrovolný příspěvek

Pokud vás přednáška obohatí můžete nám přispět do virtuální kasičky na účet: 1237371015/3030 a do poznámky uveďte: Osobnost