Změna je možná – dokážeš cokoli

Tato akce nemá žádný termín.

Z bezdomovce podnikatelem – 8...?  kroků ke změně života

Večerem provází: Petr Firman

V životě procházíme mnoha zkušenostmi. Posouváme se krok po kroku, vyvíjíme se. Každý den přichází něco nového a něco starého má možnost odejít. My ale velmi často setrváváme v tom starém. Někdy ze zvyku, někdy ze strachu, někdy „jen“ nevíme kam jít dál, jaké dveře otevřít. A tak místo, abychom rozbalovali pomyslné životní bonbónky a posouvali se dál, ať už posun v tu danou chvíli znamená cokoli, stojíme. Bojíme se chyby, bojíme se ztráty, bojíme se mnoha věcí. A to je škoda, protože život nám nikdy nedá do cesty nic, co bychom nezvládli a vše, co můžeme prožít nás zaručeně posune dál.

----------------------

Jmenuji se Petr Firman a v životě jsem několikrát o vše přišel a začínal znovu od nuly. Byl jsem dvanáct let závislý na tvrdých drogách a dva roky žil na ulici v Praze, jako bezdomovec. Jsem autor knihy Změna je možná dokážeš cokoli, ve které ukazuji základní kroky a postupy, které jsem v životě použil, abych se posunul z absolutního dna společnosti až do bodu, kde jsem dnes.

Přijměte pozvání na volné povídání o životě, který máme každý ve svých rukách, jen si to velmi často přes shon, ve kterém žijeme, nemáme prostor uvědomit. Během večera se podíváme na to, jak si pozvat do života strážné anděly a jak s nimi pracovat. Řekneme si základní věci o významu plánování a dosahování cílů. Budeme si povídat o tom, proč je důležité umět říct ne. Podíváme se na to, proč je čas nejcennější životní komodita a jak ho získat do svého života. Řekneme si jak roztřídit a zpřehlednit si život tak, abychom věděli kde co máme. Dalším tématem bude propojení a propojování.

A budeme se dotýkat dalších témat tak, jak budou během večera přicházet.

Především ale, se budeme bavit o tom, že vy jste ve vašem životě to nejdůležitější na čem záleží..

 

Orientační čas této akce je je  2,5 hodiny, podle zájmu a počtu otázek.

Doporučená cena: 300 Kč

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

----------------------

Knihu Petra Firmana Změna je možná si budete moci koupit také na místě za zvýhodněnou cenu 400 Kč.

Nejbližší akce