Tvořte i nemožné s lehkostí a radostí

Tato akce nemá žádný termín.
Lektor: 

Večerní praktický a prožitkový seminář

Jsou dva hlavní důvody, proč nedosáhneme toho, co chceme:

  • Nezačneme.
  • Vzdáme to dřív, než cíle či snu dosáhneme.

Oba důvody mají stejný zdroj. Myšlenky v naší mysli, kterým uvěříme. Nemám na to. Udělám to jindy. Je to nemožné. Nejsem dost dobrý/dobrá. Stejně se to nepovede.

Na tomto interaktivním semináři si ukážeme principy, jak dosáhnout téměř čehokoliv v životě. Jak se nenechat zastavit a odradit. Ať už chcete tvořit peníze, mezinárodní firmu, nové produkty, nápady či šťastný vztah. Jsme stvořeni k tvoření. A máme dokonalou výbavu, jen ji někdy neumíme použít.

Seminář vychází z neobvyklého pohledu na fungování lidské mysli zvnitřku, tedy na faktu, že svůj prožitek reality si tvoříme sami, uvnitř naší mysli, našeho vědomí. To sice neznamená, že máme kontrolu nad tím, co se nám v ní odehrává, ale jakmile si uvědomíme, že náš prožitek je tvořen myšlenkami, které se mohou kdykoliv změnit, uvidíme, že se může také kdykoliv změnit i náš prožitek života.

 

Na tento večer si přijďte  vyzkoušet, jak se dá tvořit s mnohem větší lehkostí. I bez dřiny, trápení se a stresu. Pokud si s sebou přinesete svůj projekt či sen, nejspíše s ním dokážete za dvě a půl hodiny pořádně pohnout...

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

 

------------------

Martin Jotov je jednatelem nanotechnologické společnosti IQS GROUP, je certifikovaným transformativním koučem a spoluzakladatelem The Human Potential Academy.(Porozumenimysli.cz)  Jeho vizí je svět, ve kterém je porozumění mysli běžnou součástí života – ve školách, v práci, sportu, rodinách,...