obnaŽENA - jsi jedna a přece čtyřikrát jiná

Tato akce nemá žádný termín.

Promítání představení a beseda s autorkou představení Ivanou Kolcunovou a herečkou Katarínou Zatovičovou

Muži se v ženách často nevyznají. A ženy samy v sobě kolikrát taky ne :) Kdo je teda Žena? Je jedna a přece čtyřikrát jiná, každý měsíc, po celý rok. V určitém periodickém období může lámat skály nebo klidně kandidovat na prezidentku, ale již za pár dní by nejraději nevylezla z postele a rozpláče ji i rozsypaná káva. Pak náhle rozkvete a stává se z ní krásná žádoucí bytost, prahnoucí po lásce a tělesné rozkoši.

Emotivní multižánrová inscenace obnaŽENA je plná odpovědí na otázky, které trápí ženy i muže, a odhaluje celou škálu emocí, které ženám dávají sílu a zároveň je činí zranitelnými. A my v těch otázkách půjdeme ještě do větší hloubky.

 

  • Po promítání si popovídáme s autorkou projektu, vzdušnou akrobatkou a vystudovanou psycholožkou Ivanou Kolcunovou, a herečkou a průvodkyní mateřstvím Katarínou Zatovičovou, která přípravu na těhotenství a porod propojuje s cyklickými fázemi ženy. Můžeš se zeptat na cokoli. A odpovědi budeme hledat společně :)
  • Během celého večera si budeš moct prohlížet i krásné aktové fotografie, které vzešly ze spolupráce s profesionálními polskými a českými fotografy. Z fotografií vzniká kalendář obnaŽENA 2023, jehož prodej má za cíl podpořit fungování projektu i pro další sezónu.

 

ObnaŽENA byla k vidění naživo letos několikrát - např. v Divadle BRAVO!, na Letní Letné nebo Healing Festivalu. Tentokrát se představí v komorní atmosféře a z větší blízkosti. Promítání záznamu inscenace proběhne v příjemných prostorách Studia K3. Přijď si užít příjemný nedělní večer, který nasytí tvou duši, mysl i srdce.

Kvalitní videozáznam vznikl na podzim 2020 za velkorysé podpory ředitele Společenského centra UFFO Trutnov - Libora Kasíka, kameramana Dušana Mihalečko, Tomáše Pialy, který se postaral o zvuk a řady dalších lidí, kteří nám dílo laskavě pomohli zrealizovat.

ObnaŽENA na celospolečenské úrovni podporuje ženy v sebepřijetí a inspiruje muže k pochopení ženské emocionality a proměnlivosti.

Orientační čas celé akce je 2h záleží na množství otázek :).

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

--------------------------

Oficiální stránky představení, kde najdete více informací: https://sameself.art/

Autorka představení: Ivana Kolcunová

Nejbližší akce