Léčivá síla zvuku a tvořivý potenciál člověka

Tato akce nemá žádný termín.

Tradiční nástroje a hudba šamanů z kolumbijské Amazonie – hudební a prožitkové setkání

Večerem provází: William Palchukan (Kolumbie)

William Palchukan pochází z jižní části kolumbijské Amazonie, z oblasti Putumayo. Je zakládajícím členem známé hudební skupiny Grupo Putumayo, která již obdržela několik významných ocenění za svou tvorbu doma i ve světe. William Palchukan je nejen skvělý hudebník a textař, ale také léčitel, sběratel tradičných nástrojů a zvyků a tvůrce originálních píšťal.

Jako potomek amazonského kmene byl zasvěcen do tajů dávných ceremonií a rituálů. Neoddělitelnou součástí šamanských tradic a setkání je hudba a zpěv, které prohlubují prožitek a vize. Texty a hudba jeho písní jsou inspirovány samotnou přírodou, zvířaty a Matkou Zemi.

William Palchukan toužil zachovat původní indiánské zvuky a melodie z Amazonie prostřednictvím původních nástrojů, které jsou součastí kulturního dědictví získaného při obřadních rituálech i oslavách a pocházejí z tradičního řemesla místních komunit. Proto založil hudební skupinu Grupo Putumayo. 

Během tohoto večera zažijete svět tradičních hudebních nástrojů a léčivých zvuků, které dokáží propojovat tvořivý potenciál člověka s duchem Země a Kosmu.

Konkrétní program bude William tvořit spontánně na místě podle aktuálního naladění skupiny a potřeb účastníků...

 

William bude mluvit španělsky. Překlad do češtiny je zajištěn.

Orientační čas tohoto prožitkového setkání je 2,5 hodiny. 

Kontaktní osoba: Peter Bartal, 604 539 415

----------------------

A pozvání pro ženy: Ženský kruh - Přesvědčení, které ovlivňují můj osud s kolumbijskou šamankou Sandrou Tautas (která je i členkou skupiny Grupo Putumayo a ženou Williama Pulchukana (akce proběhne ve stejný večer – 3. 7. Tak si můžete vybrat jednu z nich :)

Nejbližší akce