Kevin James Carroll - PÍSNĚ ZE SRDCE

Tato akce nemá žádný termín.

Zveme vás do magické Prahy - Srdce Evropy - na koncert Písní ze Srdce. V letošním roce koncert proběhne v příjemných prostorách sálu Na Marjánce na Praze 6. Přijďte se na chvíli zastavit a oslavit život písněmi, které promlouvají přímo od srdce k srdci.

Kevin James Carroll již více než deset let cestuje po světě a předává posluchačům poselství starodávných manter propojených s jeho vlastními písněmi srdce, ve kterých šíří myšlenku Jednoty a Svobody.

Jeho písně vycházejí přímo ze srdce a zvou nás k tomu, abychom si toto hluboké propojení se srdcem znovu vytvořili každý sám v sobě, pro sebe i pro celý tento svět. Probouzí v nás sounáležitost a propojenost s celým okolním světem, vyjadřuje změny ve vědomí, které se v této době šíří po celé naší planetě.

Kevinova hudba propojuje svět starých duchovních písní, především ovlivněných indickou kulturou, ale také keltskými a súfistickými písněmi, to vše promíchané se zvukem západního folku a s využitím zvuků různých hudebních nástrojů z celého světa.

Nejbližší akce