Když já a ty jsme my - o smyslnosti, touze a vášni

Tato akce nemá žádný termín.

Nedělní večer Biodanzy – Tance života

Lektorky: Aneta Končulová Markéta Hrabalová

 

 

 

Magie, která se děje, když já a ty jsme my.

 

Zveme vás k prozkoumávání dobrodružství, která se odehrává ve vztazích a skupinách. Budeme tančit různé aspekty společného setkávání a soužití. Čekají nás hluboké prožitky lásky, sounáležitosti, ale dotkneme se i ohně, který v sobě rozdmýcháváme. Budeme si hrát s naší smyslností a necháme rozproudit vášeň pro druhého i pro život.

 

Díky této lekci můžeš svobodněji prožívat svou smyslnost, hravost a vášeň. Prožiješ aspekty sebe sama, které lze integrovat do běžného života a tvořit tak svůj svět ve spojení se sebou i s druhými.

 

S sebou: pohodlné oblečení na tanec, něco k pití (v uzavřené lahvi)

 

Nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti.

 

 

Kontaktní osoba: Petr Bartal 604 539 415

 

 

 

O Biodanze:

Biodanza je celostní systém rozvoje. Její metodologie je založena na intenzivních prožitcích přítomnosti, které přicházejí prostřednictvím hudby, pohybu a setkávání ve skupině. Vznikla v 60. letech v Jižní Americe a rozšířila se do celého světa. Založil ji profesor Rolando Toro. V překladu znamená Tanec života.

Biodanza se skládá ze série cvičení a písní, které jsou uspořádané dle teoretického modelu Biodanzy s cíem zlepšit naše zdraví, rozvinout komunikaci a stimulovat kreativitu.

 

Biodanza je pozvání k radosti ze života, k potěšení z tance a učení se soužití.

www.biodanza.cz,  www.biodanzapraha.cz

 

 

V září 2019 otevíráme první školu pro budoucí lektory Biodanzy. Jedná se o komplexní 3 letý proces transfromace a poznání, který propojuje tanec, pohyb, prožívání a teorii. Během výcviku poznáme do hloubky Biodanzu i její principy z oblasti psychologie, biologie, biocentrického vzdělávání apod.  www.biodanzaskola.cz 

 

 

Nejbližší akce