Do hlubin mezi tóny

Termíny

Pá 09.08.2024 18:30 - 21:00
Místo: Studio K3, Karlovo náměstí 3, Praha 2 - Nové Město (2. patro)
Cena: Doporučená cena: 400 Kč
Lektor: 

Prožitkové a relaxační setkání s Petrem Piňosem

Prostřednictvím hudby a manter, v dotyku s učením Eduarda Tomáše (a tedy i Šrí Ramana Maharišiho) budeme ztišovat mysl k blaženému stavu.

Uslyšíte skladby z různých koutů světa, které v sobě nesou vnitřní energetický potenciál. Petr má dar prostor vyladit, takže se z poslechu stává léčivý zážitek, který může každý cítit a prožít s jinou intenzitou. V někom vyvolává obrazy, v jiném hlubší vnitřní zážitky. Někdo může jen poslouchat, jiný se nechá tóny zvednout k tanci a třetí ho prožije pokojně vleže, uvnitř sebe.

Dozvíte se více o jednotlivých skladbách a jejich léčivě-energetickém působení a můžete se připojit svými pocity a vjemy, které ve vás daná skladba vyvolala.

Budoucnost odhalí víc z tajemství hudby, říká Petr, možná je to poselství z jiných světů, které nám má ukázat harmonii Vesmíru a probudit ji v nás.“

 

Petr Piňos se 25 let zabývá léčením hudbou ve spojení se změněnými stavy vědomí – relaxací, dechem a léčivým transem. Učil se u Stanislava Grofa a Milana Calábka, se kterým spolupracoval. Tvoří relaxační a meditační hudbu, pořádá meditační léčivé koncerty a hraje se skupinou Létající Koberec /tranzovní bubny/. S Petrem je možné domluvit i osobní konzultaci kontakt najdete tady. 

Nejbližší akce